edding (parlak) boyama kalemi kullanmadan önce bilmem gerekenler nelerdir?

edding (parlak) boya markörleri (örn. edding 750 parlak boyama markörü ) ve edding mat boya markörleri (örn. edding 4000 mat boya kalemi ) büyük pigment parçacıklı mürekkepler kullanarak mükemmel örtücülük sağlar. Geleneksel elyaf kalemlerin aksine, mürekkep filtrede tutulamadığından, işaretleme tamburunda bulunan bir haznede saklanır. Mürekkep, gelişmiş bir valf sistemi kullanılarak uca pompalanır.

Bu nedenle (parlak) boya markörleri ve mat boya markörleri, ilk kez kullanılmadan önce aşağıdaki şekilde etkinleştirilmelidir:

Talimat videosu:


İzole durumlarda, boya markörünün hassas ucunun, belki de pürüzlü yüzeylere yazı yazmaktan veya uçtaki ince kanalları tıkamak için çalışılan yüzeydeki tozdan zarar görmesi mümkündür. Bu nedenle uç, kolayca değiştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. edding 750, edding 780 ve edding 751 (parlak) boyama kalemi için yedek uçlar sunuyoruz.


Bu gönderi yararlı mıydı?

Feragatname: Size seçtiğiniz dilde yardım sağlayabilmek için bu sayfa otomatik olarak tercüme edilmiştir ve bazı dilbilgisi hataları içerebilir.